SHITET TRUALL NE AUTOSTRADEN DURRES-TIRANE, PRANE MBIKALIMIT SUKTH , DURRES.

 • €220,000
Sukth i Ri, Albania

SHITET TRUALL NE AUTOSTRADEN DURRES-TIRANE, PRANE MBIKALIMIT SUKTH , DURRES.

Sukth i Ri, Albania
 • €220,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Trualli ka nje siperfaqje prej 4700m² dhe esht e pershtatshme per ndertim dhe biznese te ndryshme. Ndodhet prane mbikalimit te Sukthit ne autostraden Durres-Tirane.

 • Adresa Sukth i Ri, Albania
 • Qyteti Sukth i Ri
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on July 25, 2022 at 11:34 am
 • Cmimi: €220,000
 • Siperfaqe: 4700 m²
 • Tipi: Toka
 • Statusi: Per Shitje

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €420,000

SHITET TOKE PRANE AUTOSTRADES,DURRES,TIRANE.

 • €420,000
Durrës, Tiranë, Albania
 • Toka
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €225,250
Per Shitje
 • €25,000

SHITET TOKE NE PORTOROMANO, DURRES.

 • €25,000
Rruga Mitropolia, Durrës, Albania
 • Toka
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €370,000

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj