SHITET VILE 2 KATESHE , LAGJA 4, DURRES.

 • €220,000
Rruga Egnatia, Durrës, Albania

SHITET VILE 2 KATESHE , LAGJA 4, DURRES.

Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • €220,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

📐110m² truall
📐108m² ndertim
🔑 Kate 2

Kati 1 eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.
Kati 2 eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 2 ballkone.
Vila disponon garazh dhe oborr.

 • Adresa Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on September 15, 2021 at 10:45 am
 • Cmimi: €220,000
 • Siperfaqe: 216 m²
 • Dhoma Gjumi: 4
 • Tualete: 2
 • Garazh: 1
 • Tipi: Vile
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 2

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elena Shahini
 • Elena Shahini
 • +355694478089+355694478089

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • I DISKUTUESHEM

SHITET VILE 3 KATESHE,PRANE HOTEL VILLA PASCUCCI,PLEPA,DURRES .

 • I DISKUTUESHEM
Arapaj plepa, SH56, Durrës, Albania
 • Krevate: 12
 • Tualete: 6
 • Dhoma Ndenje: 3
 • Vile
Detaje
4 months ago
 • €75,000

SHITET VILE 2 KATESHE NE KENETE, DURRES.

 • €75,000
Durrës, Albania
 • Krevate: 4
 • Tualete: 3
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Vile
Detaje
5 months ago
 • €145,000

SHITET VILE 2 KATESHE NE DURRES!

 • €145,000
Rruga Isak Metalla 128, Durrës, Albania
 • Krevate: 6
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Vile
Detaje
1 year ago
 • €150,000

SHITET VILE 3 KATESHE+500 m² TRUALL,XHAFZOTAJ,DURRES .

 • €150,000
Xhafzotaj, Albania
 • Krevate: 5
 • Tualete: 3
 • Dhoma Ndenje: 2
 • Vile
Detaje
7 months ago

Compare listings

Compare
Elena Shahini
 • Elena Shahini