SHITET VILE 2 KATESHE MBI RRUGEN E PESTE , SARANDE.

 • €170,000
Sarandë, Albania

SHITET VILE 2 KATESHE MBI RRUGEN E PESTE , SARANDE.

Sarandë, Albania
 • €170,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

📐 395 m² truall
📏 175 m² ndertim

Kati pare perbehet nga nje sallon i madh bashke me kuzhinen , nje dhome gjumi dhe 2 tualete .
Kati i dyte lidhet me shkalle te brendshme dhe eshte i papunuar dhe ka te njejten siperfaqe si kati i pare.
Prane viles ka nje garazh dhe nje garsoniere te ndare dhe te banueshme.

 • Adresa Sarandë, Albania
 • Qyteti Sarande
 • Qarku Vlorë County

Detaje

Updated on April 20, 2021 at 1:05 pm
 • Cmimi: €170,000
 • Siperfaqe: 395 m²
 • Tipi: Vile
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 2

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €75,000

SHITET VILE 2 KATESHE NE KENETE, DURRES.

 • €75,000
Durrës, Albania
 • Krevate: 4
 • Tualete: 3
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Vile
Detaje
2 weeks ago
 • €105,000

Vile per shitje, Rr: “Ser Lorenco Oliver”

 • €105,000
Rruga Ser Loreco Oliver, Durrës, Albania
 • Vile
Detaje
9 months ago
 • €125,000

SHITET VILE 3 KATESHE , RRUGA MBRETI PIRRO ,DURRES!

 • €125,000
Rruga Mbreti Pirro, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Vile
Detaje
9 months ago
 • €190,000

VILE 3 KATESHE PER SHITJE NE HEKURUDHA PLAZH,DURRES!

 • €190,000
Rruga Jusuf Myzyri 2006, Durrës, Albania
 • Krevate: 6
 • Tualete: 6
 • Dhoma Ndenje: 3
 • Vile
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj