SHITET VILE 2 KATESHE NE KENETE , DURRES.

 • €115,000
Kënetë, Durrës, Albania

SHITET VILE 2 KATESHE NE KENETE , DURRES.

Kënetë, Durrës, Albania
 • €115,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Vila organizohet ne 2 kate , ku siperfaqja e secilit kat esht 92m² , dhe 375m² truall.
Kati 1 organizoVila het ne 1 kuzhine + holl , 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.

Kati 2 organizohet ne 3 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon. Disponon kopesht dhe oborr.

 • Adresa Kënetë, Durrës, Albania
 • Qyteti Kënetë
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on June 13, 2022 at 12:18 pm
 • Cmimi: €115,000
 • Siperfaqe: 184 m²
 • Dhoma Gjumi: 5
 • Tualete: 2
 • Tipi: Vile
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €105,000

Vile per shitje, Rr: “Ser Lorenco Oliver”

 • €105,000
Rruga Ser Loreco Oliver, Durrës, Albania
 • Vile
Detaje
2 years ago
 • I DISKUTUESHEM

SHITET VILE 3 KATESHE,PRANE HOTEL VILLA PASCUCCI,PLEPA,DURRES .

 • I DISKUTUESHEM
Arapaj plepa, SH56, Durrës, Albania
 • Krevate: 12
 • Tualete: 6
 • Dhoma Ndenje: 3
 • Vile
Detaje
1 year ago
 • €120,000

SHITET VILE 2 KATESHE KENETE, DURRES.

 • €120,000
Kënetë, Albania
 • Krevate: 6
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 2
 • Vile
Detaje
9 months ago
 • €155,000

SHITET VILE 2 KATESHE+TRUALL SHKALLNUR,DURRES .

 • €155,000
Shkallnur, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Vile
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare