SHITET VILE 2 KATESHE NE SUKTH!

 • €49,000
Sukth, Albania

SHITET VILE 2 KATESHE NE SUKTH!

Sukth, Albania
 • €49,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

I projektuar per 2 hyrje nga 1 arkitekt italian deri ne arredim kjo vile gjendet midis gjelberimit dhe larg ndotjeve akustike.

Karakteristikat:
– Mund te ndahet per dy familje;
– Dopio mur me polisterol;
– Solete e izoluar me Mapelplastic me 20 vjet garanci.
INFO:0695300573
SIP 280m2 ndertim dhe 700m2 truall.

 • Adresa Sukth, Albania
 • Qyteti Durres
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on June 12, 2020 at 2:55 pm
 • Cmimi: €49,000
 • Siperfaqe: 280 m²
 • Dhoma Gjumi: 6
 • Tualete: 2
 • Tipi: Vile
 • Statusi: Per Shitje
 • Dhoma Ndenje: 2

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA VILE NE RRUGEN DYTESORE TE PLEPAVE, ARAPAJ, DURRES.

 • €200
Arapaj, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Garazh: 1
 • Vile
Detaje
1 year ago
 • €180,000

SHITET VILE 2 KATESHE , RRUGA ASTI GOGOLI, SHKOZET, DURRES .

 • €180,000
Rruga Asti Gogoli, Durrës, Albania
 • Krevate: 5
 • Tualete: 4
 • Dhoma Ndenje: 2
 • Vile
Detaje
9 months ago
 • €105,000

Vile per shitje, Rr: “Ser Lorenco Oliver”

 • €105,000
Rruga Ser Loreco Oliver, Durrës, Albania
 • Vile
Detaje
1 year ago
 • €250,000

SHITET VILE 2 KATESHE NE PLAZH DURRES!

 • €250,000
Plazh, Durrës, Albania
 • Krevate: 13
 • Tualete: 13
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Vile
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj