SHITET VILE 3 KATESHE ARAPAJ, DURRES.

 • €165,000
Arapaj, Albania

SHITET VILE 3 KATESHE ARAPAJ, DURRES.

Arapaj, Albania
 • €165,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Vila ka nje siperfaqe trualli prej 414 m² dhe 285 m² ndertim.Kati i pare ka nje siperfaqe prej 79 m². Organizohet ne 2 dhoma dhe 3 tualete.
Kati i dyte ka nje siperfaqe prej 105 m². Organizohet ne nje garsoniere dhe nje apartament 1+1. Disponon dhe nje verande.
Kati i trete ka nje siperfaqe prej 101 m². Organizohet ne nje garsoniere dhe nje apartament 1+1. Disponon gjithashtu dhe nje verande.

 

 • Adresa Arapaj, Albania
 • Qyteti Arapaj
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on July 7, 2021 at 3:28 pm
 • Cmimi: €165,000
 • Siperfaqe: 414 m²
 • Dhoma Gjumi: 6
 • Tualete: 7
 • Tipi: Vile
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 2

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €49,000

SHITET VILE 2 KATESHE NE SUKTH!

 • €49,000
Sukth, Albania
 • Krevate: 6
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 2
 • Vile
Detaje
1 year ago
 • €130,000

SHITET VILE PUSHIMI+TRUALL NE GOLEM,KAVAJE!

 • €130,000
Golem, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Vile
Detaje
1 year ago
 • €145,000

SHITET VILE 2 KATESHE, MAMINAS,RRUGES GJIRIT LALEZIT, DURRES.

 • €145,000
Maminas, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Vile
Detaje
4 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala