SHITET VILE 3 KATESHE LAGJA 18, RRUGA AGIMI, DURRES.

 • €250,000
Rruga Agimi, Durrës, Albania

SHITET VILE 3 KATESHE LAGJA 18, RRUGA AGIMI, DURRES.

Rruga Agimi, Durrës, Albania
 • €250,000

Përshkrimi

Siperfaqja totale e truallit eshte 441 m². Kati i pare disponon nje garazh prej 150 m². Kati i dyte ka nje siperfaqe prej 165 m². Organizohet ne 1 dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Kati i trete ka nje siperfaqe prej 165 m². Eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 3 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon. Disponon dhe oborr.

 • Adresa Rruga Agimi, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on February 20, 2021 at 9:59 am
 • Cmimi: €250,000
 • Siperfaqe: 480 m²
 • Dhoma Gjumi: 5
 • Tualete: 2
 • Tipi: Shtepi
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 2

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €150,000

SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE KODRES SE VILES SE ZOGUT,DURRES!

 • €150,000
Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
7 months ago
 • €90,000

SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE RRUGES KUMINI,DURRES!

 • €90,000
Rruga Petraq Boshnjaku, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
10 months ago
 • €150,000

SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1, RRUGA TAULANTIA, VOLLGA ,DURRES.

 • €150,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
3 weeks ago
 • €285,000

SHITET SHTEPI PRIVATE+MAGAZINE NE FLLAKE,DURRES!

 • €285,000
SH49 99, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 2
 • Shtepi
Detaje
10 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala