SHITET KATI I PARE I NJE VILE, PRANE LULISHTES, DURRES.

 • €105,000
Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania

SHITET KATI I PARE I NJE VILE, PRANE LULISHTES, DURRES.

Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania
 • €105,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, kuzhina e vecuar nga dhoma e ndenjes, dy dhoma gjumi, dy tualete, verande dhe dhome per depo. Vila ku ndodhet apartamenti edhe nje vile cilesore e cila disponon dhe vend parkimi.

 • Adresa Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on November 1, 2022 at 3:36 pm
 • Cmimi: €105,000
 • Siperfaqe: 138 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Garazh: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Altin Ahmetaj
 • Altin Ahmetaj
 • +355675551050

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €110

JEPET ME QERA GARSONIERE PRANE HOTEL ROYAL G PLAZH, DURRES.

 • €110
Royal G Hotel and Spa, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Featured
Shitur
Featured
 • €26,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL FLORIDA,PLAZH!

 • €26,000
Rruga Apulia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €140,000

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE SHKOLLES JUSUF PUKA, QENDER, DURRES.

 • €140,000
Rruga Fetah Bllaca, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €250

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE MARKATES,DURRES.

 • €250
Rruga Neki Libohova, Durrës, Albania
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago

Compare listings

Compare
Altin Ahmetaj
 • Altin Ahmetaj