SHITET VILE 3 KATESHE , RRUGA MBRETI PIRRO ,DURRES!

 • €125,000
Rruga Mbreti Pirro, Durrës, Albania

SHITET VILE 3 KATESHE , RRUGA MBRETI PIRRO ,DURRES!

Rruga Mbreti Pirro, Durrës, Albania
 • €125,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Kati i pare dhe i dyte eshte i organizuar ne ambient biznesesh,ndersa kati i 3 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenje, 2 tualete dhe1 ballkon. INFO:📞 +355 69 386 7989 SIP:📐410m2 ndertim, 160m2 truall.
CMIMI💶 125000€

 • Adresa Rruga Mbreti Pirro, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on August 14, 2020 at 10:49 pm
 • Cmimi: €125,000
 • Siperfaqe: 410 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Vile
 • Statusi: Per Shitje
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €55,000

SHITET KATI I DYTE I NJE VILE,PRANE ZONES SE KENETES,DURRES .

 • €55,000
Keneta e Durresit, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Vile
Detaje
4 months ago
 • Contact for price

SHITET VILE 3 KATESHE NE MJULL-BATHORE,TIRANE!

 • Contact for price
Mjull Bathore, Albania
 • Vile
Detaje
1 year ago
 • SIPAS KERKESES

SHITET VILE 4 KATESHE NE PLEPA, RRUGA PER TEK VILA PASCUCCI. ( shitet e gjitha ose me kate te ndara)

 • SIPAS KERKESES
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 12
 • Tualete: 4
 • Dhoma Ndenje: 4
 • Vile
Detaje
7 months ago
 • €180,000

SHITET VILE 2 KATESHE , RRUGA ASTI GOGOLI, SHKOZET, DURRES .

 • €180,000
Rruga Asti Gogoli, Durrës, Albania
 • Krevate: 5
 • Tualete: 4
 • Dhoma Ndenje: 2
 • Vile
Detaje
5 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj