SHITET VILE , PRANE STADIUMIT, DURRES.

 • €250,000
Stadiumi "Niko Dovana", Rruga Paskal Prodani, Durrës, Albania

SHITET VILE , PRANE STADIUMIT, DURRES.

Stadiumi "Niko Dovana", Rruga Paskal Prodani, Durrës, Albania
 • €250,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Vila disponon 300 m2 truall dhe 2 kate nga 220 m2 secili, me dokumentacion te rregullt hipotekor.

 • Adresa Stadiumi "Niko Dovana", Rruga Paskal Prodani, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on December 29, 2023 at 2:26 pm
 • Cmimi: €250,000
 • Siperfaqe: 300 m²
 • Dhoma Gjumi: 4
 • Tualete: 2
 • Tipi: Vile
 • Statusi: Per Shitje
 • Dhoma Ndenje: 2

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi
 • +355698007000

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Me Qera
 • €300

JEPET ME QERA KATI I 2 I NJE VILE QENDER,DURRES.

 • €300
Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Vile
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €370

JEPET ME QERA KATI I PARE I NJE VILE NE VOLLGA, PRANE HOTEL ARVI, DURRES.

 • €370
Hotel Arvi, Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Vile
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €250,000

SHITET VILE 2 KATESHE NE KENETE, DURRES.

 • €250,000
Keneta e Durresit, Albania
 • Vile
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €285,000

SHITET VILE 2 KATESHE PRANE MIAMI BEACH GOLEM, DURRES.

 • €285,000
Miami Beach Bar & Restaurant, Golem, Albania
 • Krevate: 4
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Vile
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi