SHITET VILE PRIVATE 4 KATE, LAGJJA SEFER EFENDIU, DURRES.

 • €580,000
Durrës, Albania

SHITET VILE PRIVATE 4 KATE, LAGJJA SEFER EFENDIU, DURRES.

Durrës, Albania
 • €580,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Vila disponon 109 metra trual dhe 482 metra ndertim, kati pare disponon garazh dhe depo, kati 2 dhe 3 disponojne nga 2 apartamente 1+1, kati 4 disponon 1 apartament 2+1 dhe verande, godina mund te perdoret dhe si vile private gjithashtu mund te transformohet lehtesisht ne objekt biznesi per sherbime Airbnb, Booking etj.

 • Adresa Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on April 9, 2024 at 10:35 am
 • Cmimi: €580,000
 • Siperfaqe: 482 m²
 • Dhoma Gjumi: 6
 • Tualete: 6
 • Tipi: Vile
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 5

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi
 • +355698007000

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Per Shitje
 • €145,000

SHITET VILE 2 KATESHE, MAMINAS,RRUGES GJIRIT LALEZIT, DURRES.

 • €145,000
Maminas, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Vile
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €170,000

SHITET VILE 2 KATE PERBALLE AMFITEATRIT,DURRES!

 • €170,000
Rruga Kalase 9, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Vile
Detaje
4 years ago
Me Qera
 • €300

JEPET PER QERA KATI I KATERT I NJE VILE 3+1 PRANE PISHAVE TE BUTA GOLEM, DURRES.

 • €300
Pishat e Buta Resort, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Vile
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • Contact for price

SHITET VILE 3 KATESHE NE MJULL-BATHORE,TIRANE!

 • Contact for price
Mjull Bathore, Albania
 • Vile
Detaje
4 years ago

Compare listings

Compare
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi