SHITET APARTAMENT 1+1, PALLATI SPORTIT, DURRES.

 • €100,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambjenti organizohet ne 95 m/2, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ambient 25 metra, apartamenti kthehet lehtesisht ne 2+1, pozicionohet ne katin 3 te nje pallati cilesor me ashensor

Adresa

 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on July 4, 2024 at 9:33 am
 • Cmimi: €100,000
 • Siperfaqe: 95 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi
 • +355698007000

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €165

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 RRUGA PAVARESIA, PERBALLE PASTICERI PELIKAN, PLAZH, DURRES.

 • €165
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €450

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TE ISHRAJONI,DURRES!

 • €450
Rruga Andon Naçi 2001, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Featured
Shitur
Featured
 • Contact for price

SHITEN APARTAMENTE 2+1 ME PAMJE NGA DETI VILA E ZOGUT,DURRES!

 • Contact for price
Rruga Teodor Komneni 1079, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Per Shitje
 • €50,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL ADRIATIK,PLAZH,DURRES.

 • €50,000
Hotel Adriatik 2, SH4, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago

Compare listings

Compare
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi