SHITET VILE PUSHIMI+TRUALL NE GOLEM,KAVAJE!

 • €130,000
Golem, Albania

SHITET VILE PUSHIMI+TRUALL NE GOLEM,KAVAJE!

Golem, Albania
 • €130,000

Përshkrimi

Vila organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje dhe 1 tualet me nje siperfaqe 60 m2 e rrethuar nga truall me siperfaqe 307 m2 vije e pare me bregdetin e mrekullueshem te Golemit.
INFO:📞0695300573

 104 Shikime Total,  2 Shikime Sot

 • Adresa Golem, Albania
 • Qyteti Golem
 • Qarku Tirana County

Detaje

Updated on June 23, 2020 at 1:27 pm
 • Cmimi: €130,000
 • Siperfaqe: 307 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Vile
 • Statusi: Per Shitje
 • Dhoma Ndjenje: 1

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • 0695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €190,000

VILE 3 KATESHE PER SHITJE NE HEKURUDHA PLAZH,DURRES!

 • €190,000
Rruga Jusuf Myzyri 2006, Durrës, Albania
 • Krevate: 6
 • Tualete: 6
 • Dhoma Ndjenje: 3
 • Vile
Detaje
2 months ago
 • €49,000

SHITET VILE 2 KATESHE NE SUKTH!

 • €49,000
Sukth, Albania
 • Krevate: 6
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndjenje: 2
 • Vile
Detaje
2 months ago
 • €170,000

SHITET VILE 2 KATE PERBALLE AMFITEATRIT,DURRES!

 • €170,000
Rruga Kalase 9, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Vile
Detaje
2 months ago
 • €145,000

SHITET VILE 2 KATESHE NE DURRES!

 • €145,000
Rruga Isak Metalla 128, Durrës, Albania
 • Krevate: 6
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Vile
Detaje
2 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj