TOKE PER SHITJE PRANE REZERVUARIT, SHKALLNUR, DURRES.

 • I DISKUTUESHEM
"Pema e Jetes" Agroturizem, Road, Durrës, Albania

TOKE PER SHITJE PRANE REZERVUARIT, SHKALLNUR, DURRES.

"Pema e Jetes" Agroturizem, Road, Durrës, Albania
 • I DISKUTUESHEM

Përshkrimi

Shpërndaj:

📐 7000 m²

Toka eshte e mbjelle me peme frutore te ndryshme dhe ndodhet prane nje rezervuari i cili kryen funksione te ndryshme. Toka eshte e pershtatshme per ndertim vilash, biznese te ndryshme, agroturizem etj.

39€/m² i diskutueshem.

 

 • Adresa "Pema e Jetes" Agroturizem, Road, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on June 7, 2021 at 1:22 pm
 • Cmimi: I DISKUTUESHEM
 • Siperfaqe: 7000 m²
 • Tipi: Toka
 • Statusi: Per Shitje

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Per Shitje
 • €32,000
Shitur
 • Contact for price

SHITET TRUALL BREGDET NE ZONEN E CURRILAVE,DURRES!

 • Contact for price
Rruga Currila, Durrës, Albania
 • Toka
Detaje
4 years ago
Per Shitje
 • €370,000
Per Shitje
 • i diskutueshem

SHITET TOKE NE RRUGEN DYTESORE PLAZH, DURRES.

 • i diskutueshem
Plazhi "Durrës", Durrës, Albania
 • Toka
Detaje
3 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj