VILE 3 KATESHE PER SHITJE NE HEKURUDHA PLAZH,DURRES!

 • €190,000
Rruga Jusuf Myzyri 2006, Durrës, Albania

VILE 3 KATESHE PER SHITJE NE HEKURUDHA PLAZH,DURRES!

Rruga Jusuf Myzyri 2006, Durrës, Albania
 • €190,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Organizohet ne 3 kate ku secili kat ka 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,2 tualete dhe ballkone nga te 4-ta anet me siperfaqe 123 m2 cdo kat.Perfshihet dhe 460 m2 truall.
INFO:0695300573

 • Adresa Rruga Jusuf Myzyri 2006, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on June 12, 2020 at 3:02 pm
 • Cmimi: €190,000
 • Siperfaqe: 490 m²
 • Dhoma Gjumi: 6
 • Tualete: 6
 • Tipi: Vile
 • Statusi: Per Shitje
 • Dhoma Ndenje: 3

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €1,200/muaji

JEPET ME QERA VILE 3 KATESHE NE KOXHAS,SHIJAK!

 • €1,200/muaji
Koxhas, Albania
 • Krevate: 4
 • Tualete: 3
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Vile
Detaje
1 year ago
 • Contact for price

KOMPLEKS VILASH PER SHITJE NE BALLKONIN E PREZES,TIRANE!

 • Contact for price
SH52, Albania
 • Krevate: 4
 • Tualete: 3
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Vile
Detaje
1 year ago
 • €250,000

SHITET VILE 2 KATESHE NE PLAZH DURRES!

 • €250,000
Plazh, Durrës, Albania
 • Krevate: 13
 • Tualete: 13
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Vile
Detaje
11 months ago
 • €130,000

SHITET VILE PUSHIMI+TRUALL NE GOLEM,KAVAJE!

 • €130,000
Golem, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Vile
Detaje
12 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj