Vile per shitje me investim super cilesor, Qerret, Kavaje .

 • €880,000
Qerret Apartments, Kavaje, Albania

Vile per shitje me investim super cilesor, Qerret, Kavaje .

Qerret Apartments, Kavaje, Albania
 • €880,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Shitet vile me siperfaqe ndertimi 255 m2 dhe siperfaqe trualli 473 m2. Vila eshte e organizuar ne dhome pritje-kuzhine, 3 dhoma gjumi, gardarobe, 3 tualete, verande e madhe dhe oborr i gjelberuar.

 • Adresa Qerret Apartments, Kavaje, Albania
 • Qyteti Kavajë
 • Qarku Tirana County
 • Zip 1001

Detaje

Updated on June 29, 2023 at 2:01 pm
 • Cmimi: €880,000
 • Siperfaqe: 255 m²
 • Tipi: Vile
 • Statusi: Per Shitje

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €200,000

VILE 3 KATESHE , RRUGA ERZENI , SHKOZET, DURRES .

 • €200,000
Rruga Erzeni, Durrës, Albania
 • Krevate: 8
 • Tualete: 3
 • Dhoma Ndenje: 3
 • Vile
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €370

JEPET ME QERA KATI I PARE I NJE VILE NE VOLLGA, PRANE HOTEL ARVI, DURRES.

 • €370
Hotel Arvi, Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Vile
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €150,000

SHITET VILE 2 KATESHE ISH KENETA,DURRES .

 • €150,000
Rruga Juba, Durrës, Albania
 • Krevate: 5
 • Tualete: 3
 • Dhoma Ndenje: 2
 • Vile
Detaje
2 months ago
Per Shitje
 • €220,000

SHITET VILE 2 KATESHE , LAGJA 4, DURRES.

 • €220,000
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 4
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 2
 • Garazh: 1
 • Vile
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj