Vile per shitje, Rr: “Ser Lorenco Oliver”

 • €105,000
Rruga Ser Loreco Oliver, Durrës, Albania

Vile per shitje, Rr: “Ser Lorenco Oliver”

Rruga Ser Loreco Oliver, Durrës, Albania
 • €105,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Çmimi: 105000 €
Adresa: L.14, Rr: “Ser Lorenco Oliver”, Godina nr:14 (ish – shkolla e komunikacionit).

Kjo Godinë Banimi 2-Kat., e ndërtuar në tokën “TRUALL” me sipërfaqe totale 277,75m2 – përfshihet nga këto të dhëna të objektit:

° Sipërfaqe ndërtimi – 127m2
° Sipërf.totale për banim-293m2
° Sip.banimi kati parë – 131m2
° Sip.banimi kati dytë – 162m2

Vila për katin e parë është e strukturuar në dy apartamente 1+1, të organizuara në një soxhorno me guzhinë të përbashkët, dhomë gjumi, tualete dhe depo.

Kati i dytë e cila është e pa përfunduar, ka hyrjen me shkallë të veçuara nga kati i parë dhe është e organizuar në :

• Soxhorno me guzhinë të veçuar me dalje në ballkon.
• Tre dhoma gjumi dhe dy tualete po me dalje në ballkon.

Përshkrime Shtesë

Banesa ndëtuese ka një distancë në vijë ajrore me plazhin – afërsishtë 300÷400m

Vila është pjesërisht e imobiluar, në kushte bashkëkohore.
Ka hyrjen këmbësore, dhe hyrje për automjet, të pavarura ndërmjet tyre.

Projekti i objektit, të ofron mundësinë edhe për dy kate të tjera mbi egzistuesin.

Kjo vilë – disponon dokumentacion të rregullt, si për tokën TRUALL – ashtu dhe për Godinën e Banimit.

Cmimi💶105000 €
🌐www.alimobiliare.com

 • Adresa Rruga Ser Loreco Oliver, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on May 5, 2021 at 1:36 pm
 • Cmimi: €105,000
 • Siperfaqe: 293 m²
 • Tipi: Vile
 • Statusi: Per Shitje

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €145,000

SHITET VILE 2 KATESHE, MAMINAS,RRUGES GJIRIT LALEZIT, DURRES.

 • €145,000
Maminas, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Vile
Detaje
2 months ago
 • I DISKUTUESHEM

VILE PER SHITJE NE QERRET KAVAJE.

 • I DISKUTUESHEM
Qerret, Kavajë, Albania
 • Vile
Detaje
10 months ago
 • SIPAS KERKESES

SHITET VILE 4 KATESHE NE PLEPA, RRUGA PER TEK VILA PASCUCCI. ( shitet e gjitha ose me kate te ndara)

 • SIPAS KERKESES
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 12
 • Tualete: 4
 • Dhoma Ndenje: 4
 • Vile
Detaje
7 months ago
 • I diskutueshem

JEPET ME QERA VILE 3 KATESHE , RRUGA MBRETI PIRRO ,DURRES!

 • I diskutueshem
Rruga Mbreti Pirro, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Vile
Detaje
10 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj